Pani Inżynier w Pracy

Akademia EDC

Dowiedz się więcej

Dołącz do Akademii EDC już dziś

Jesteś studentką lub absolwentką uczelni technicznej i planujesz w najbliższym czasie wkroczyć na rynek pracy? Szukasz wyzwań, chciałabyś pracować w gronie najlepszych inżynierów nad znaczącymi projektami, rozwijać swoje własne pomysły? Jeśli tak, nasz program Akademia EDC skierowany jest właśnie do Ciebie.

Dlaczego warto?

Dzięki naszemu programowi złożonemu z różnorodnych szkoleń sprawdzisz siebie i rozwiniesz się w wielu zawodowych obszarach. Poznasz też specyfikę pracy w warszawskim centrum inżynieryjnym - Engineering Design Center (EDC), które jest wspólnym przedsięwzięciem firmy GE i Instytutu Lotnictwa. Inżynierowie z EDC tworzą przełomowe rozwiązania w lotnictwie, energetyce, przemyśle naftowym oraz w obszarze najnowocześniejszych technologii cyfrowych. To będzie doskonała okazja do tego, by lepiej poznać siebie w roli pracownika oraz by w przyszłości świadomie kierować swoją karierą.

Czym jest program Akademia EDC?

W cyklu czterech spotkań oferujemy wiedzę z zakresu najnowocześniejszych technologii, informacje o branży i zakresie prac wykonywanych przez naszych inżynierów oraz zapoznanie się z naszą kulturą organizacyjną. Miejscem spotkań będzie Engineering Design Center, przy alei Krakowskiej 110/114, w Warszawie.

1 kwietnia 2017

Sztuka autoprezentacji w praktyce

Dowiedz się więcej
Szkolenie składa się z dwóch bloków tematycznych. Jeden z nich poświęcimy sztuce autoprezentacji przydatnej podczas rozmów rekrutacyjnych i podczas innych spotkań biznesowych. W trakcie drugiego bloku skoncentrujemy się na sztuce prezentowania informacji technicznej przed klientem.

8 kwietnia 2017

Cyfrowe technologie w przemyśle pod lupą

Dowiedz się więcej
Podczas szkolenia dowiesz się:
  • co to znaczy i jak działa industrialna firma cyfrowa
  • w jaki sposób technologie cyfrowe są wykorzystywane do produkcji, a także jaką rolę odgrywają w tej dziedzinie drukarki 3D
  • jak wykonujemy badania materiałowe

22 kwietnia 2017

Technologia w biznesie - Case Study

Dowiedz się więcej
W trakcie naszego spotkania zabierzemy Cię w nasz codzienny, inżynierski świat. Podczas całodniowego warsztatu wcielisz się w pracownika i zmierzysz się z codziennymi wyzwaniami, jakie stoją przed naszymi inżynierami. Zobaczysz, jak rozwiązania techniczne wpływają na decyzje biznesowe i jak istotna jest komunikacja z klientem. Ponadto będziesz miała okazję sprawdzić się w pracy projektowej pod presją czasu.

13 maja 2017

Kulisy pracy w EDC


Dowiedz się więcej
Podczas ostatniego spotkania przedstawimy Ci nasze centrum od kuchni, bo EDC to przede wszystkim ludzie. Spotkasz się z naszymi specjalistami z wielu dziedzin inżynieryjnych i będziesz mogła zapoznać się z różnorodnymi ścieżkami kariery i rozwoju. Będzie to też świetna okazja, by zorientować się na przykładzie GE, jak wygląda nowoczesny model współczesnej korporacji oraz jak tworzona jest kultura otwarta na ludzi o różnych pasjach, poglądach, narodowościach itp.

Dla kogo?

Jeśli studiowałaś lub studiujesz (3 - 5 rok studiów) na takich kierunkach jak: Mechanika, Energetyka, Lotnictwo, IT, Statystyka, Matematyka, Fizyka, Elektrotechnika, Inżynieria Materiałowa czy Chemiczna oraz komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim, to szukamy właśnie Ciebie.